Stílusos kiegészítő készlet, állvány és tartó WC-papírhoz, WC-kefe, RIVALTA WENKO
- Modern forma és praktikus használat - minden fürdőszobához
Elegáns készlet az ezüst és a fekete mindig divatos kombinációjában. Kényelmes, szabadon álló, nem kell a falhoz rögzíteni. Mindent tartalmaz, amire szüksége van a fürdőszobában. Nagyon stílusosan néz ki. A rozsdamentes acél elemek alkotják a fekete felület hátterét. Az ilyen színkombinációk rendkívül elegánsak, és gyakran megtalálhatók a legnépszerűbb belsőépítészeti magazinokban.
Ez a praktikus pipereszett három részből áll. A WC-papír tartó tegy magas állványra helyezzük. Van egy ülésoszlop is, amelyre legfeljebb három tartalék papírtekercs helyezhető el. Feltűnően elrejtve hátul, egy fekete üveg válaszfal mögött, de szükség esetén azonnal hozzáférhető. A készlet WC-kefével egészül ki. Van rajta acél és fekete kombináció, így tökéletesen illeszkedik az állványhoz. A hosszú, kényelmes fogantyú kivehető, normál méretű fejjel végződik. Az ecsetet egy zárt tartályba rejtik, így tartalma nem tolakodó.
Ez a stílusos fürdőszobai kiegészítők szinte minden fürdőszobába beleférnek . Az acél és a fekete klasszikus színkombinációja mindig fent van. Praktikus, szép és ötvözi mindazt, aminek kéznél kell lennie a fürdőszobában.
Termékjellemzők:
- három részes set li>
- tartalmaz WC-papírtartót, pótpapír-állványt, WC-kefét, li>
- divatos, stílusos színek
- acélból és üvegből
- könnyen karbantartható.